Bavlna - 100% přírodní materiál, který se získává z vláken bavlník. Materiál je velmi odolný v tahu a oděru. Příjemný a jemný na omak. Vysoká savost. Nízká odolnost proti UV záření, povětrnostním vlivů. Vysoká mačkavost, omezená ochrana proti chladu. Vhodnou technologií potisku pro zhotovení originálních reklamních a dárkových předmětů je media printer.

DigiCOAT - sublimační povlak ve spreji. Po aplikaci se vytvoří vyrstva, která následně umožní sublimační potisku předmětu.

Fólie Flex - zažehlovací ekologická folie.  Velká škála barev. Ideální ke zhotovení potisku bavlněných a akrylových materiálů. Oblečení je běžně pratelné, potisk je chemicky odolný. Zařící, neblednoucí barvy. 

Lumenglass - vysoce kvalitní skleněná deska. Vhodná pro potisk sublimací. Luxusní dárek.

Media printer
- sublimační potisk na 100% bavlněné materiály. Živé barvy, skvělá odolnost, měkký potisk. Nejčastější úprava povrchu je laminací. Co potřebujete k výrobě? Tiskárnu Media printer, inkousty, papír a suchý coating.

MDF materiál - polotvrdá dřevovláknitá deska. Alternativa masivního dřeva. Dobrá pevnost, vysoká opracovatelnost.

Polyester (mezinárodní zkratka PES) - syntetické vlákno, pocházející z PET (polyetylentereftalát). Odolný proti světlu, větru a mikroorganismům. Vysoká pevnost, odolnost proti žmolkování. Rychlé sušení a malá navlhkavost. Málo mačkavý, pevný a trvanlivější. Lehký a snadno udržovatelný. Doporučuje se prát při teplotě 30C a žehlit přes vlhký hadr do 160C. Ideální technologií pro potisk je sublimace.

Satén - materiál s vysokým leskem na lícní straně, vyrábí se z nekonečných vláken. Hebký a příjemný na omak. Pevný trvanlivý. Doporučuje se prát naruby na nízkou teplotu.

Sublicrylic - vysoce kvalitní akrylátové sklo k sublimačnímu potisku.

Sublimace -  pevné částice barviva mění na plynné vlivem tepla a tlaku, poté se váží s polymerem a následovně se opět vrací do pevného stavu tedy potisku. Ideální vlastnosti pro sublimační potisk má 100% polyester.  Je možné potisknout i směsové materiály s vysokým obsahem polymeru. Výsledný potisk má přímo ideální vlastnosti - je dokonale barevný s ostrými liniemi a hranami, měkký, pevný, chemicky odolný, zdravotně i ekologicky nezávadný. V dnešní době už existuje široká škála předmětů k sublimačnímu potisku, jako textil, keramika, dřevo, sklo či plast. Výrobky je možné prát a chemicky čistit. Mezi nesporné výhody patří nízké provozní náklady s možností racionální produkce o jednoho individuálního výrobku. Uplatnění je velmi široké od reklamních předmětů, oblečení, sportovních potřeb, fotodárků, keramiky, informačního značení, medaile, pamětní listy, ocenění a další textil. Co je k výrobě potřeba? Sublimační inkousty, tiskárna, sublimační papír a tepelný lis.