Pro on-line nakupování a zobrazování cen na grawerton.cz je nutné provést registraci. Po její autorizaci, získáváte přístup k Vašemu uživatelskému účtu, který je chráněn heslem a Vaší e-mailovou adresou.
Prostřednictvím uživatelského účtu můžete pohodlně objednávat zboží,  měnit Vaše osobní údaje, fakturační či dodací adresy, stahovat XML feed, nechat si posílat newsletter. Pouze registrovaným zákazníkům jsou zpřístupněny individuální ceny, skladové dostupnosti. Údaje z registrace jsou automaticky přenášeny do objednávky, kde máte možnost volby dodací adresy či zadání jiné ručně.
Uživatelský účet je bezplatný a je možné ho kdykoli zrušit. Jeho zrušení je nezvratné.


REGISTRACE

Svůj uživatelský účet a registraci si můžete zřidit pomocí odkazu “registrovat” na stránce vpravo nahoře.  V registračním formuláři pak pečlivě a spávně vyplňte svá data. Doporučujeme vyplnění dle údajů z živnostenského listu či obchodního rejstříku, protože Vámi vyplněné údaje jsou pak použity, jako fakturační. Políčka označená hvězdičkou jsou povinné údaje, bez kterých není registrace možná. Při vyplňování registračních údajů můžete využít "automatické doplnění údaje dle IČ",
stačí vyplnit vaše IČ a kliknout na tlačítko. Předvyplní se údaje dle databáze ARES (název firmy, adresa, DIČ).

Poté dochází k autorizaci Vaši registrace, nastavení Vašich individuálních cen a odeslání e-mailu s příslušnými přihlašovacími údaji, jako jsou Vaše přihlašovací jméno a heslo.
PŘIHLÁŠENÍ/ODHLÁŠENÍ


Za účelem přihlášení a využívání všech výhod uživatelského účtu klikněte na odkaz „přihlásit“ vpravo nahoře. Vaše e-mailová adresa slouží jako unikátní přihlašovací jméno. Nyní zadejte Vaší e-mailovou adresu (login-přihlašovací jméno) a heslo. Poté se Vám zobrazí úvodní stránka Vašeho uživatelského účtu. Váš uživatelský účet obsahuje informace, které jste vyplnili při registraci a všechny tyto informace zde také můžete změnit.

Svůj přístup můžete ukončit pomocí odkazu „odhlásit“ vpravo nahoře.
Osobní údaje

Váš uživatelský účet obsahuje registrační údaje, které jste vyplnili při registraci a všechny tyto informace zde také může změnit. Dále dodací adresu v případě, že objednáváte i na jinou než fakturační adresu. Adres zde můžete zadat hned několik. Kontaktní údaje jsou informace o uživateli s možností aktivace odběru newsletteru/novinek, pokud chcete být informováni o novinkách, slevách či akcích. XML feed je speciální datový soubor, který obsahuje informace i námi nabízených položkách (název, kód, cena, popis, parametry, údaje o dostupnosti apod.)
Změnit heslo
Zde si můžete změnit své heslo. Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Odhlášení

Svůj přístup můžete tady ukončit nebo pomocí odkazu „odhlásit“ vpravo nahoře.
Nákupní košík

Je kompletní seznam Vámi objednaného zboží v požadované formě a počtech kusů. Aby začal proces objednávání musíte odeslat objednávku odkazem vpravo dole „objednat“. Pomocí odkazu "import csv" si můžete  naimportovat Vámi vytvořenou objednávku přímo do eshopu a zjednodušit si tak Vaši práci. Jak by měl takový soubor vypadat? Soubor musí mít formát . CSV a obsahovat: kód zboží a množství oddělené středníkem (např. LM280OL;1ks).  Eshop Vám dá zpětnou informaci o výsledku importu objednávky, úspěšně a neúspěšně naimportovaných položkách.
Můžete si zde znovu prohlédnout objednané zboží, provádět změny, upřesnit dodací adresu či pouze sledovat skladové dostupnosti.
ZAPOMNĚLI JSTE HESLO?

Pokud si nemůžete vzpomenout na heslo, klikněte na odkaz „zapomenuté heslo“ vpravo nahoře. Otevře se Vám formulář, do kterého vyplníte svou e-mailovou adresu a odešlete. Na Váš e-mail je následně zaslán odkaz, jehož prostřednictvím budete přesměrováni na možnost nastavení nového hesla.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK


Chcete-li být informováni o novinkách, speciálních akcích, produktech s dárky či výprodejích vyplňte vpravo dole email „Chcete být informováni emailem o novinkách a akcích?“. Nebo můžete po přihlášení ke svému uživatelskému účtu zaškrtnout okénko "odebírat novinky" u kontaktní osoby. Při první registraci máte okénko "odebírat novinky" již zaškrtnuto. Samozřejmě máte možnost se kdykoli z odběru novinek odhlásit.

 Mohlo by Vás zajímat:

Objednávka je odeslaná, co bude nyní?

Informace o úspěšně odeslané objednávce Vám bude potvrzena emailem spolu s její rekapitulací. Ta obsahuje všechny údaje, které jste při vytváření objednávky uvedli: fakturační a dodací adresy, nadefinovaný způsob dopravy a platby, zboží včetně počtu kusů a ceny.
Objednávka je po přijetí do systému zpracována a na Váš email odchází potvrzení objednávky se závaznými termíny dodání zboží a jeho množství.

Kdy budu informován o termínu doručení zboží?

Po expedici zásilky Vám zasíláme e-mailem informaci o předání přepravní službě s odkazem na její sledování. V příloze je dokument ve formátu PDF se seznamem odeslaného zboží včetně počtu kusů, fakturační a dodací adresy, druhu dopravy a čísla objednávky.