Na grawerton.cz můžete platit dobírkou nebo bankovním převodem. Vyhrazujeme si právo vám sami způsob platby při objednávání zboží stanovit. Daňový doklad/fakturu vám zasíláme po jejím vystavení emailem nebo se zbožím.
 
  1. Dobírkou. Při přebírání zboží od přepravní společnosti uhradíte řidiči částku za zboží v hotovosti.
  2. Bankovním převodem. Máte-li nastavený způsob platby bankovním převodem, automaticky Vám na email zašleme fakturu s údaji pro uskutečnění platby, jako je číslo účtu. a v.s. Dodržujte, prosím, délky splatností faktur.
 
Mohlo by vás zajímat:

Využíváte již všechny výhody elektronické fakturace?

Pro využívání všech výhod elektronických daňových dokladů ve formátu PDF je nutné nejprve zaslat Váš souhlas, vyplněním a odesláním formuláře. Zároveň již nebudete dostávat papírové daňové doklady. Šetříte tak životní prostředí a váš čas.

Co jsou daňové doklady v elektronické podobě?

Jedná se o velmi moderní, ekologický a efektivní způsob předávání daňových dokladů. Daňové doklady/faktury jsou zasílány ve formátu PDF a podepsané elektronickou značkou založenou na kvalifikovaném systémovém certifikátu vydaném (certifikační autoritou) společností PostSignum QCA. Elektronická značka jednoznačně potvrzuje původ a autenticitu dokumentu.